Феникс прстен

$ 87.00
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика

Феникс прстен

$ 87.00
Ринг сизе:
Варијанта:
  • опис
  • Recenzije
ПХОЕНИКС БЛАЦК СТАР & ГАРНЕТ ЕИЕС СТЕРЛИНГ СРЕБРНИ ПРСТЕН ~ НОВО
 
 

    ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ 100% ЧВРСТИ СТЕРЛИНГ СРЕБРО, ЧВРСТО И ДЕБЛО (НИЈЕ ПЛАЧАНО)
    СТАМП .925 ТРАДЕМАРК ИНСИДЕ ТХЕ БАНД.
    ПРВИ РАЗРЕД СТЕРЛИНГ СРЕБРНИ НАКИТ, НИКОЛИ ПОЛИРАНИ.
    РИНГ ВЕИГХТ:
    28 ГРАМС.
    ВРХ ВРСТЕ Прстена:
    7/8 "к 1 3/8" инча.